facebook twitter rss
Navštivte kapely, kde hraju:

Tobias Sammet spadl z pódia na Bang Your Head festivalu

Tobias Sammet, EdguyNa oficiálních stránkách frontmena německých Edguy se objevila zpráva o incidentu, který se stal na festivalu Bang Your Head, kde Edguy hráli v sobotu 14. července.

Během vystoupení kapely Edguy na německém festivalu Bang Your Head, Tobias Sammet spadl z pódia při pátém songu 9-2-9. Zatímco kapela hrála, Tobias spadl na beton, do místa vyhrazeného pro fotografy, a uštědřil si tak několik zranění, které se ukázaly být zlomeninou nosu, vážným pohmožděním kyčlí a žeber, několika oděrky a řezných ran. Nicméně, kapela odehrála všechny zbývající písně z jejich playlistu, který trval ještě hodinu, i přesto že Tobias trpěl velkou bolestí. Naštěstí je v pořádku a pro fanoušky napsal následující zprávu:


„Díky za vaše milá přání, jsem v pohodě. Nemám vůbec ponětí, jak se to stalo, pódium nebylo mokré, moje boty byly v pořádku a nemusím se snad ani zmiňovat o tom, že jsem byl naprosto střízlivý, protože to muselo být každému jasné. Nevím jak se to mohlo stát. Prostě jsem spadnul a najednou tam byla krev a trocha bolesti, která se každým dalším songem zhoršovala. Nevěděl jsem, že může být tolik krve z tak malého nosu (no vlastně není zase až tak úplně malý…) Doktor jenom řekl, že nos bude v pořádku za několik týdnů. Každopádně to bylo moc adrenalinu na to, abychom ukončili show. Fanoušci byli tak skvělí, že by bylo prostě špatný ukončit vystoupení, takže jsme se rozhodli, že koncert dohrajeme a doktoři mě dají do kupy potom. Teď už jsem v pohodě, vypadám příšerně a strašně to bolí, ale koho to zajímá… Budu v pohodě. Díky vám za vaše přání a za to, že jste vytvořili z koncertu skvělý koncert, i přes ten malý incident… Cheerzz, T“

Jen připomenu, že Edguy hráli na Bang Your Head (BYH) festivalu den poté, co vystoupili na Masters Of Rock ve Vizovicích, kde byl setlist skoro stejný, jako na BYH..

Setlist na BYH festivalu:

1.Nobody’s Hero
2.Tears of a Mandrake
3.Spooks in the Attic
4.Rock of Cashel
5.9-2-9 (Tobias spadl z pódia)
6.Lavatory Love Machine
7.Robin Hood
8.Drum Solo
9.Superheroes
10.Save Me
11.Babylon
12.The Trooper (Iron Maiden cover)
13.Ministry of Saints
Přídavek:
14.Out of Control (tenhle song ve Vizovicích nezazněl)
15.King of Fools


Publikováno: Červenec 17, 2012 v 11:51 2 955 zobrazení Tisk
  • Eva

    Je mi Tobiase moc líto, přeji brzké uzdravení. Ve Vizovicích se mi zdál již unavený, nevím. Mám ho moc ráda.

    • http://www.buben.piranhacz.cz/ Michal Horák

      Jak sám Tobi psal, tak bude brzo v pohodě. Před Masters Edguy měli měsíc volno, takže by být unavený neměl být, ale taky mi přišlo, že koncertu něco scházelo. Ale i tak byli skvělý…
works on Wordpress, Design by Michal Horák 2011, kontakt: horakmi@gmail.com piranha SilveryMoon