facebook twitter rss
Navštivte kapely, kde hraju:

SilveryMoon Studio Report 1

Minulý týden jsme se skupinou Silverymoon nahrávali nové EP a samozřejmě jsem si nezapomněl vzít kameru abych natočil, jak celý proces probíhal.

Nyní jsem dokončil práci na prvním Studio reportu, kde je ukázáno, jak se nahrávala basová kytara a bicí.

Nahrávání šlo celkem rychle, za Dva dny jsme nahráli bicí, basu a klávesy ke třem písničkám a k jedné i zpěv. Čeká nás tedy ještě nás dokončit zpěvy, kytary a orchestrace. Uvidíme, jak to půjde rychle. Ale myslím že o prázdninách by mohlo nové EP vyjít.

Tvorba výše uvedeného videa mi trvala zhruba 2 dny, přičemž asi největší práce bylo projít všechny záznamy a najít vhodné části. Speciální efekty jsem tvořil v Adobe After Effects a celé video pak bylo následně sestříháno v Adobe Premiere Pro. S těmito nástroji moc zkušeností nemám, takže mi chvilku trvalo, než jsem přišel jak na ně.

Až budu mít více času, tak určitě udělám nějaké tutoriály, jak vytvořit třeba podobné video. Například dobrým tutoriálem by bylo vytvořit tu část, kde se přiblíží mapa na určité místo. Můžu Vám prozradit, že to je otázka 10 min a stačí k tomu vlastně jen Google Earth a nějaký software na snímání obrazovky.


Publikováno: Květen 5, 2012 v 10:57 916 zobrazení Tiskworks on Wordpress, Design by Michal Horák 2011, kontakt: horakmi@gmail.com piranha SilveryMoon