facebook twitter rss
Navštivte kapely, kde hraju:

Jmenuji se Michal Horák a v současnosti jsem studentem ČVUT fakulty elektrotechnické v Praze. Tam studuji již čtvrtým rokem obor softwarové inženýrství. Před vysokou školou jsem odmaturoval na SOŠ informatiky a spojů v Kolíně .

Mezi mé největší koníčky patří samozřejmě hudba. Bez hudby bych prostě nemohl být. Jak asi vytušíte podle mé vizáže, jsem zastáncem té tvrdší hudby. Skousnu i hudbu jiného žánru, ale musí být ztlumená. Mezi další koníčky bych mohl zařadit i grafiku. Dále mě baví cokoliv vytvářet ale musí to být kreativní činnost, kdy za sebou nakonec zanechám nějakou odvedenou práci za kterou se nemusím stydět. To pak dokážu u nějakého takového výtvoru strávit dlouhé noci a to ať už se jedná o tvorbu grafiky, webů, psaní článků, programování atd.

Kdo mě zná, ví že se snažím vše odlehčovat a když už něco vypustím ze své pusy, tak to má většinou humorný podtext a mluvím tak někdy v hádankách :) Mám rád, když uvádím ostatní do rozpaků a nechápou, jestli to co jsem právě řekl, myslím opravdu nebo ne. Ten kdo mě nezná, může být asi dost zmaten. Jinak co se týče mé osobnosti jsem totální flegmatik. Myslím, že mě dokáže rozházet jen málo co. Když mě něco naštve, tak to v sobě udusím a vytluču si to na zkoušce do bicích nebo si poslechnu nějakej pořádnej nářez a to mi většinou pomůže.

 

Ještě pár doplňujících informací:

Datum Narození: 13.6.1989

Znamení: Blíženec
Sourozenci: Bratr
Stav: Svobodný

V kolika letech si začal hrát?: 14
Chodil ses k někomu učit hrát? Chodil jsem do Poděbrad do ZUŠ – učili mně – Honza Dvořák, Jakub Homola, Martina Balcarová

Hraješ i na jiné nástroje: trochu na kytaru

Oblíbené místo: zkušebna
Oblibený film: Madagascar
Oblíbená kniha: vše od Stephena Kinga
Oblíbené pití: Pivo
Oblíbený sport: Fotbal

Co obvykle posloucháš za hudbu
: vše od rocku po death metal

Tvoje koníčky
: Hudba, počítače, programování, psaní

Top 5 alba
: 1. Iron Maiden – Brawe new world 2. Edguy – Hellfire Club 3. Avantasia – metal opera 2. 4. Epica – design your universe 5. Dio – Holy Diver

Nejlepší koncert který si zažil
: Edguy – 6.10.2011 Praha

 

Tisk


works on Wordpress, Design by Michal Horák 2011, kontakt: horakmi@gmail.com piranha SilveryMoon