facebook twitter rss
Navštivte kapely, kde hraju:

Nightwish – Summer Camp část 1

V nacházejících dnech budou vycházet přeložené části deníku, který píší členové Nighwish z jejich letního pobytu v jednom kempu ve Finsku, kde pomalu ale jistě vzniká nástupce Dark Passion Play.


Summer Camp deník, část 1.

Téměř přesně před čtyřmi lety jsme se sešli na idylickém místě v jedné malé vesničce jménem Sävi, abychom nazkoušeli a naaranžovali to, co později bylo pojmenováno „Dark Passio Play“. Bylo to tak skvělé a inspirativní, že jsem se rozhodli, udělat něco podobného s nadcházejícím albem Nightwish, zvaném……..

Takže jsme tu zase, na nejopuštěnějším venkově ve Finsku, začínající tvořit nástupce DPP. Zatím tu jsme jen my chlapi, Annete se připojí o něco později. Dorazili jsme včera a naše shledání jsme oslavili vodním surfováním, grilováním a Quilmes (argentinské pivo, pozn. autora). Předpokládám, že tyhle věci tu budou víceméně na denním pořádku.

Právě jsme postavili naše vybavení a PA set s pomocí legendárního zvukového inženýra / co-prodecenta TeeCee Kinnunena a s písněmi pravděpodobně začneme pracovat v během pár dnů. Tohle místo je tak úžasný. Zatím necháme naší zkušebnu v tichosti a zatím se soustředíme na to abychom si odpočinuli a vše dohnali. A nechť officiální vlajka NW kempu vlaje.

Teď mám hotových 12 písních, ale pořád pracuju s některými texty. Byl to nesmírně plodný tvůrčí proces, stejně tak jako velice náročný a těžkopádný. Ale jsem s novým materiálem spokejený více, než kdy jindy. Nevím jestli to je dobré znamení nebo špatné.

Pro mě album zní jako jízda na horské dráze v zábavném praku vytvořeným Neilem Gainmaen, Timem Burtonem a Salvadorem Dalim. Tohle je asi ten nejlepší způsob jak ho popsat.

Stejně jako předtím, demo nahrajeme až budou písně zaranžovány a pak ho dáme panu Pipu Williamsovi, tak aby mohl začít s  přípravou pro orchestr. Aktuální den, kdy máme objednáné studio je 15 října.

I tentokrát u toho bude Londýnský orchestr a sbor, stejně tak jako pan Troy Donockley, který se o trochu více zapojí. S náloží nových prvků a zv

ratů, které jsme ještě nikdy nezkusili!

Takže věci se konečně hnuly. Budu dále psát a posílat fotky. Těšte se na aktualizace.

A díky za znovusdílení naší cesty!

Váš, Tuomas

TOP 5 / Týden 1

1. Vodní sporty
2. Dimebag Darrell biografie
3. Alenka v říši divů DVD
4. Ihmebantu dvd
5. Amorphis: Tales From The Thousand Lakes


Publikováno: Srpen 23, 2010 v 23:51 818 zobrazení Tiskworks on Wordpress, Design by Michal Horák 2011, kontakt: horakmi@gmail.com piranha SilveryMoon