facebook twitter rss
Navštivte kapely, kde hraju:

Nightwish – Summer camp část 5

Když si prohlížíte obrázky z našeho letního táboření, někdo by si mohl myslet, že to je tady jen o rybaření, vodních sportech a chlastu. Z větší části to je pravda, ale taky jsme udělali nějakou tu muziku! A hej, nikdy jsme neavizovali, že to bude hudební tábor, tohle je letní tábor =)

Minulý týden nás tu Marco nechal jen nás tři a musel se jet starat o povinosti s Tarot a Northern Kings. Rozhodli jsme se že nazkoušíme poslední kousek, velkolepý song a prochroustat se všemi částmi ostatních písní, tak abychom s nimi byl 100% spokojení. Přišli jsme s několika malými triky, které dodali poslední dodělávky do písní, pár dlouhých výplní, malých přechodů, a  pár taktů jsme také předělali. Poslední píseň vyplňují krásné melodie, které by mohli být použity pro plné 3 songy, ale takhle dohromady to tvoří jedno velké dílo, které drží pohromadě rychlými riffy, pomalými, krásnou náladou a pořádným heavy šlapavým rytmem.

V pondělí jsme si dali volno a namířili jsme si to jezeru s profesionálním rybářským týmem. Už jste asi pár úlovků viděli na obrázcích. Je povzbuzující vidět, že rybaření není jenom o štěstí. Vědění a vybavení mají velký efekt na výsledku. Ale samozřejmě chytit opravdu velkou rybu vyžaduje trochu požehnání ze shora.

V úterý jsem se šli podívat na baseballový zápas týmu KIPA-90, naši lokální hrdost. Tým hrál opravdu dobře, ale bohužel protihráči o něco lepší.  Byl to vlastě už je konec sezóny a každým momentem, co jsem psal tento deník, poslední prohraný zápas pro nás znamenal konec sezóny. Ale tým ukázal velký potenciál a snad příští roky budeme už držet pohár.

O víkendu sem přijeli někteří kámoši, včetně Sami Vänskä a strávili jsme víkend vodního sportování, šipek a smíchu. Taky jsem konečně vyzkoušel vodní lyžování pouze j denou lyží, a všichni jsou překvapeni, vykoupal jsem se na první pokus! Jaké to byl super pocit. JIHAA!!!

Nyní si bereme volno do čtvrtka. Jednou za čas je dobré si udělat odstup od písní a udělat nad nimi nový pohled.

Zatím nashle!

Jukka

TOP 5 / týden 5

1. Mocný sportovec s jednou lyží!!!
2. Dostání se přes poslední píseň
3. Rybaření s profesionáli
4. Feeding Harri „The camp spider“
5. Ruska – brusinkové víno – pro vybrané labužníky!

Napsal Jukka 15 srpna 2010


Publikováno: Srpen 31, 2010 v 14:34 793 zobrazení Tiskworks on Wordpress, Design by Michal Horák 2011, kontakt: horakmi@gmail.com piranha SilveryMoon