facebook twitter rss
Navštivte kapely, kde hraju:

Nightwish – Summer camp část 3

Dobrý den vespolek!

Je 9 hodin ráno. A já usrkávám moje raní kafe, zatímco si čtu poslední novinky z NHL a píšu tady tohle. Kdy jsem se stal počítačovým geekem píšící blogy?

Bylo velký teplo. Po několik minulých týdnů jsme byli zaskočeni vlnou veder, kterou jsem tady ještě nezažil a nemohu si vybavit, kdy naposledy jsem si tu vzal na sebe ponošky nebo spal pod přikrývkou. Ĺ˝ádný potíže, ačkoliv vodní sporty a jachtaření nebylo tak dobrý jako v posledních dnech.
Udělali jsme pokroky ve zkoušení – máme nové písně -  ikdyž 35°C ve zkušebně není zrovna teď to nejpříjemnější místo na bytí.

Song „Nukkumatti“, tak jak ji řikáme, je skoro moje nejoblíbenější píseň z nového materálu, drtící, prošpikovaná změnami a s temným bridgem, ti určitě vykouzlí úsměn na tváři. Alespoň to mělo takový účinek na všechny, kteří ji zatim slyšeli.

Potom jsme se podívali na věc, která byla víceméně napsána pro Troye (mistr ve hře na dudy, pozn. redaktora). Dudy / s jammováním s Emmpu a hraní si s c-stupnicí se zrodily nápady (po deseti pivech) pro pravé melodie dobrého známého Troye. Jedna z těch radostnějších věcí na albu – takový pěkný malý cloudbuster (scifi termín – přeměňuje mrtvou energii na živou pozn. redaktora).
Pádluj rychleji, slyšel jsem benja!

Píseň číslo 8 nás veme do zcela nových vod. Je to něco co jsem ještě nikdy neudělal. Všichni z nás musejí najít nový přístup k hraní na nástroje a nové polohy hlasu, které se použijou v tomhle kousku. Velice vyzývající a těžký song na pochopení. Nemůžu se dočkat až uslyším tuhle pecku zpívat Anette a Marca.

V sobotu v noci, se tu zastavili hoši z Northern King. Dohodli jsme se že můžou přijet a použít naši zkušebnu a vybavení, když je čeká několik   vystoupení. Tony (Kakko) a Kai (Hahto) mě obdarovali dvěma lahvemi Yellow Tail, které jsme si užili ještě později za soumraku u vody. Finská národní podívaná -romantika ve své nejlepší podobě!
Díky, že jste se stavili kluci, zase se někdy sejdeme.

Čas abychom se ponořili do Markových vokálu. A možná se dostanem i na 9 píseň a na toho 5ti kilovýho pstruha, který se nám minulý týden tak vyhýbal.

Brzy zase napíšu (nebo někdo jiný), mějte se tu!

Tuomas

TOP 5 / týden 3

1. Počasí
2. Dlouhovlasý nazí hippísáci v nedalekém lese
3. ňešení záhady, kde všechny ty ryby jsou do hajzlu
4. Epcot`s Illuminations – soundtrack
5. Zombieland – Film

Napsal Tuomas Holopainen  30 června 2010


Publikováno: Srpen 26, 2010 v 21:34 852 zobrazení Tiskworks on Wordpress, Design by Michal Horák 2011, kontakt: horakmi@gmail.com piranha SilveryMoon