facebook twitter rss
Navštivte kapely, kde hraju:

Koho se vyplatí „sledovat“

Tento článek je určen těm, kteří se zajímají o hudbu a chtějí mít ty nejčerstvější informace z první ruky. Pro tyto účely se skvěle hodí sociální sítě Facebook a Twitter.

Jako asi nejlepší zdroj informací považuji BLABBERMOUTH.NET, kde naleznete spousty článků a snad každou půl hodinu další zajímavou aktualitu, co kde vyšlo, co se chystá, jaký klip se zrovna natáčí atd.

sledovat jej můžete na twitteru.

Další dobrý zdroj informací dostanete, pokud budete sledovat vydavatele Nuclear Blast Records a případně Frontiers Records. Oba labely jsou zaměřeny na tu tvrdší hudbu a snadno tak získáte přehled o tom, jaké desky se právě chystají a novinky kapel, kteří u nich mají smlouvy.

Pro ty z vás, kteří se nepoperou s angličtinou tu je celkem dobrý zdroj informací od českého magazínu Spark, který má účet na facebooku.

Dále tu je seznam známých osobností které je dobré sledovat, ať už proto, že jsou zábavní jako třeba Mike Terrana, anebo prostě dobře píšou a vždy nějakou tu informaci ze zákulisí své kapely nebo sebe poskytnou.

Důležité je také zmínit, že všechny odkazy, které zde naleznete opravdu spravují ony osobnosti a nejedná se tak o žádné fake účty!

 


Publikováno: Srpen 24, 2011 v 11:18 1 756 zobrazení Tiskworks on Wordpress, Design by Michal Horák 2011, kontakt: horakmi@gmail.com piranha SilveryMoon