facebook twitter rss
Navštivte kapely, kde hraju:

Edguy – Fucking With F*** (CD/DVD)

Edguy - Fucking With F***  (CD/DVD)

Styl: Power/heavy Metal

Hodnocení: ★★★★★½

Píše se rok 2006 a skupina Edguy právě vydala svojí novou desku jménem Rocket Ride. Následuje světové turné Rocket wolrd tour, kdy také navštěvují Masters Of rock. Po skvělém představení Tobias prozrazuje, že koncert byl nahrán a vyjde jako dvd.Bohužel, v závěru technika zklame a Edguy musejí hledat jinou destinací, kde by natočili své první dvd. Edguy si vybrali Brazilské Sao Paolo, kde jak říká Tobias, jsou ti nejhlasitější fanoušci na světě (ikdyž tuto větu nejspíš uslyšíte na každém koncertě, že vy jste ti nejhlasitější :) ). Playlist koncertu je sestaven z nejlepších fláků od Edguy z novějšího období. Samozřejmě, že došlo i na dnes již tradiční písně jako Babylon, Vain glory Opera či Land of the Miracle.

Toto dvd/cd je přesnou ukázkou, jak vypadá běžný koncert Edguy. Němečtí melodici jasně dokazují, že k tomu, aby diváky rozpařili, není potřeba bůhví jaké světelné show. Baví se jak publikum, tak i kapela. Prostě když jste na koncertě Edguy, není chvíle, kdy byste se nudili. Přesně tato atmosféra je zachycena na jejich prvním dvd. Nic na dvd není dodatečně upravováno, jako tomu je u mnohých kapel. Takže tam ojedinělé chybky možná naleznete… I když styl, který Edguy hrají v posledních letech, mnozí označují za children metal, nikdo mi nevyvrátí, že dokáží rozpařit i toto nejmrzutějšího člověka na světě  a o tom to je. Že z koncertu odcházíte sice unaveni, ale zároveň plni energie ze skvělého koncertu. A pokud nevěříte, koukněte na jejich nové dvd a přesvědčte se. Pak možná neodoláte a půjdete si vychutnat Edguy naživo.


Země: Německo Label: Nuclear Blast Datum vydání: 20.4.2009
Moje oblíbená píseň: King Of Fools

Skupina

zpěv Tobias Sammet
kytara, zpěv Jens Ludwig
kytara Dirk Sauer
bicí Felix Bohnke
basa Tobias Exxel

Seznam skladeb:

1 Chatch Of The cenctury
2 Sacrifice
3 Babylon
4 Lavatory love Machine
5 Vain Glory Opera
6 Land Of The Miracle
7 Fucking With Fire
8 Superheroes
9 Save Me
10 Tears Of Mandrake
11 Nothing Left
12 Mysteria
12 Avantasia
13 King Of Fools
14 Out of Contro


Publikováno: Září 7, 2009 v 16:02 1 221 zobrazení Tiskworks on Wordpress, Design by Michal Horák 2011, kontakt: horakmi@gmail.com piranha SilveryMoon