facebook twitter rss
Navštivte kapely, kde hraju:

Bubeníkovy Tipy 2

Měsíc uplynul jako voda a máme tu další bubeníkovy tipy na hudební videa za měsíc říjen.

V říjnu hudební scénu obletěla smutná zpráva o zpěvákovi z Gotthard. Steve Lee zemřel při dopravní nehodě. Tady jsou klipy, kterými si připomeneme jeho jedinečný hlas: R.I.P. Steve

Freedom Call vydali nedávno novou desku nazvanou Legend Of The Shadowking. Následující videoklip je právě z této desky:  Thunder god.

Teď se na chvilku ponoříme do temných vod. Novou desku a videoklipy mají také Dimmu Borgir a Cradle of Filth. Videoklipy určitě stojí za shlédnutí, i když nejste zrovna fanoušky tohoto žánru, jedná se totiž o videoklipy velmi kvalitně zpracované a povedené. Navíc u Cradle of Filth můžete obdivovat umění českého bubeníka Marthuse. A posledním videem, z této temné trojice je upoutávka na DVD Behemoth – Evangelia Heretika, které již co nevidět spatří tmu světa:

Marco Heitala a dcerka bubeníka Jukky. To je správná výchova. – Black Sabath – Planet Caravan

A nyní něco ze studia. Pokud jste fanoušky symfonického metalu, měli byste zpozornět. Na svět se dere nová deska, ne moc známých Crimfall. Ale jak můžete usoudit sami, tohle bude velká paráda.  Deska vychází příští rok v březnu.


Tohle se musí vidět… brutální song, brutální bicí…

Vážení, nezlobte se na mne, ale tohle by ani Chuck Norris nezahrál. Tenhle týpek je masér, nechápu jak může hrát ve steelech…

Staříci Grave Digger opět vykopali další hrob a vypustili do světa novou desku. Deska se inspiruje Skotskou tématikou, ale to poznáte určitě sami. – Highland Farewell.

A také Tristania, která jste měli možnost vidět nedávno v Praze, má novou desku. Kritikou velmi dobře přijatá nová deska Rubicon a videoklip: Year Of The Ratt.

Pro mě neznámá kapela Grand Magus. Co na to říkáte ?

A na závěr třešnička na dortu: Nový Helloween a jejich nové studiové album 7 sinners. Když Helloween tvrdili, že po vydání jejich výročního alba Unarmed, bude následující studiová deska pěkně tvrdá a rychlá, mluvili zcela pravdu. Nové album je hodně agresivní, rychlé a tvrdé. Určitě se najdou fanoušci, kteří album zase odsoudí, ale je jasné že Helloween nebudou hrát pořád to samé a chtějí se někam posouvat. Koukněte se na jejich nový videoklip Are you metal?:

Takže zase příští měsíc…


Publikováno: Říjen 27, 2010 v 17:37 967 zobrazení Tiskworks on Wordpress, Design by Michal Horák 2011, kontakt: horakmi@gmail.com piranha SilveryMoon